22.7. - "Máš čenocha?" :D

22. července 2013 v 19:52 | Mundia |  Diary

Dneska jsem opět vyrazila do autoškoly. Měla jsem druhou jízdu (tedy ještě cvičiště), a moc mě to baví, ježdění autem miluju. A poclouchat tu chválu na mě, to je balzám pro moje srdíčko :D. Všechno mi šlo protě skvěle, ale pobavila mě jedna věc. Můj učitel Michal je velký komediant. Já si někdy říkám, jestli nakonec nenabourám, protože jak se směju za volantem, to asi nikdo :D.

Když jsem se měla rozjet, nějakým způsobem jsem zapomněla zařadit rychlost. No co, nejsem první ani poslední, ale prostě jsem tam tu rychlost nezařadila. Michal po chvíli na mě: "Máš černoušky?" Já absolutně nechápala o čem mluví, potom začal něco mumlat o dovozu černochů (otrkoů) do Ameriky za jistých let. Pak spustil znovu: "Máš dvě možnosti. Buď máš černouška, a nebo zařadíš rychlost". Okamžitě jsem ochopila a málem z auta utekla k nejbližší zdi abych se pořádně zpráskala, prostě TOHLE zapomenout? Tak to chraň Bůh nás všechy na silnicích. :D


Pozn.: S touhle krasavicí jezdím, fotku jsem si vypůjčila od pana CHromka, nemohla jsem najít lepší :D

Každopádně při této vtipné situaci, ještě tak pěkně okomentované, jsem už rychlost nikdy nezapomněla zařadit. :D Jdou chodci? No a cooo, vesele si jedu vedle nich (žádná obrovská vzdálenost, že se mezi mě a chodce ještě vleze auto :D), ani blinkr nevyhodím, hlavně že Michal se dobře baví. Do zatáček jezdím jako prase, no a cooo, u zkoušky pana komisaře oblafnu teda tou dvacítkou v obytné zóně aby se neřeklo :D.

Opravdu moc povedený den. :) Zítra už vyrážím do města, takže kdo budete ve Frýdku Místku, dávejte si pozor :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Betty Betty | Web | 22. července 2013 v 20:13 | Reagovat

:-D  to je kombík fabie, ne? Moc hezká :)

2 Rai. Rai. | Web | 22. července 2013 v 20:22 | Reagovat

:DDDD Doufám, že dostanu taky vtipného učitele, až si budu dělat řidičák.
Máš štěstí, že si nedostala nějakýho bručouna :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama