Info+Autor

18. července 2013 v 16:40 | Mundia
"Stručně" o autorceTak tedy se dozvíte všechno o negativistce jménem "Já". Každý je nějaký, tak mi hlavně nic nedávejte za vinu, taková prostě jsem :D.
Začněme klasicky. Mé skutečné jméno je Andrea. Osobně musím říct, že ještě před rokem mi dělalo problém vlastní jméno vůbec slyšet, odmalička jsem byla naučená na kdejaký zdrobněliny, takže oslovení "Andreo" se mi protivilo, ale už jsem díkybohu zvykla a své jméno při své plnoletosti konečně přijala.
Nebudu se párat s mým věkem, prostě už mám právo kupovat alkohol, cigarety, chodit do nočních klubů a navštěvovat sázkové kanceláře. Takže si velice rychle domyslíte mou věkovou kategorii. Stále studuju, dokončuji gymnázium, přítí rok mě čeká maturita a dále bych se chtěla věnovat studiu práv a vyrazit do zahraničí (jelikož tenhle stát moc nestojí za to, aby tady vůbec žili nějací obyvatelé). Vidíte? Už vidíte mou negativní stránku osobnosti. Ale tak to prostě je, smiřte se s tím, stát prolezlý korupcí si nás prostě nezaslouží.
Jsem hodně seběvedomá, řekla bych až nezdravě a kolikrát si zahrávám, ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že na svůj věk mluvím desetkrát rozumněji než někteří čtyřicátníci, ty bych hravě strčila do kapsy.
Co se mých koníčků týče, je jich spousta. Od čtení přes psaní článků až po cvičení nebo masáže. Čemu se mnozí diví je to, že mě baví učení. Zkrátka a dobře, učení jsem nenáviděla celou základní školu a první dva roky na gymplu, ale potom, co jsem se naučila se učit, rozvrhnout si volný čas a školu, jsem k učení našla i sympatie a baví mě. Zkrátka, sport, relaxace, škola, knihy, hudba, mám ráda všechno, taková všehochuť.
Ráda objevuji a zkouším nové věci, chtěla bych navštívit Francii a Austrálii... Jednoduše jsem, jak se to říká, renesanční člověk? Asi tak to bude.
Ale co sem musím napsat, je pár vět o mém příteli. Jsem na něj totiž opravdu hrdá, za to co dělá, jak v práci, tak pro mě, je mi oporou ve všech směrech., umí být vtipný, ale zároveň i jednat o vážných věcech rozumně a s klidem. Nedovedu si představit lepšího člověka.
Tak, to je tak zhruba všechno. Kdybyste měli na mě nějaké další otázky, ptejte se, odpovím. Au revoir!
Pozn.: Celý tenhle článek plný blábolů berte trošku s nadsázkou. :D


Účel či smysl blogu
Řeknu to takhle: blogovala jsem. Byla jsem úspěšná, oblíbená a známá blogařka kterou měli všichni internetoví posedlíci rádi. To jsem se ještě zabývala designy pro stránky, grafikou a vedením klubu. Co mě ale přestalo bavit pořád něco tvořit, řídit se "povinnostmi ´Affs´", blog jsem zrušila a už mě nikdy nikdo v blogovém světě neviděl (jenom já je).
To bylo před čtyřmi lety. Teď jsem se rozhodla se na blog vrátit, ale vzít to z ůplně jiného soudku. Čemu se budu na tomto blogu věnovat?
Tak, za prvé to budou moje osobní žvásty, nový zkušenosti, recenze, kritika, chvála, objevování nových věcí, moje fotky, tvorba... Všechno možné. Chtěla bych lidem ukázat svět, ve kterém žiju já.
Samozřejmě za každou návštěvu a nějaký milý komentář budu moc ráda, ale spíš mi udělá radost, když napíšete svůj názor na daný článek, co si myslíte vy apod.
Myslím že jem uvedla všechno, co bych chtěla abyste věděli, tak já se pustím do prvního článku ("moje osobní žvásty") :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama