"Mám hlad." Je ta paní jedlá?" "Ne."

22. července 2013 v 10:21 | Mundia |  Diary
Včera jsme s mámou a kamarádem z fitka vyrzili do kina. Hodně mě totiž zaujal film White house down (Útok na bílý dům), a protože jsem s mámou víc než rok nikde pořádně nebyla, tak jsme se rozhodly pro kino.
Přičemž se k nám přidal náš kamarád z fitka Ruda (který se zotavil po soutěži v kulturistice :D).

Jelikož jsem kolem poledne usla (pěkně po obědě :D), bručela jsem potom jak se mi nikam nechce, že bych si raději zalezla zpátky do postele. Musím říct, že jsem mámě vděčná za to, jak se se mnou pohádala že jsem lenivá a vytáhla mě z domu :D.

Film měl začínat v 18:40. Vyrážely jsme kolem půl čtvrté, přičemž jsme se tedy ještě stavily za Rudou, který nás nakonec odvezl svým novým krásným autem Chevrolet Captiva :D. Musím říct, že je to mnohem lepší volba než to "UFO auto" Honda Civic :D.


V kině jsme si koupili předem rezervované lístky a se dvěma hodinami času navíc jsme šli koupit meruňky. Jo jo, máma jako vášnivá kuchařka musela mít meruňky na svůj dezert (ty správné jsme hledaly asi 15 minut, všechny byly podle ní moc malé :D).

S pořádnou dávkou trpělivosti jsem kráčela za mámou a Rudou, a sledovala její hladový pohled lačnící po botách, spodním prádle a kabelkách. Měli jsme namířeno do restaurace Kaskáda, kde jsme si dali něco k pití, popovídali si, pomluvili pana Zaorálka (ano, přišel tam se svým synem, hned jsem ho pozdravila, ale mohl být rád, že jsem ho na místě nezastřelila).Hned po té ostudě jsme se konečně vydali do kina, usadili jsme se na místa (já si vyslechla máminy výčitky, proč jsem vybrala řadu H, protože bude muset moc zaklánět hlavu). Přitom, když si představíte sál kina, řada H je uprostřed sálu, neviděla jsem v tom problém, ale hold moje máma je až příliš zhýčkaná :D. Film začal, ještě 10 minut jsem poslouchala mámu jak si stěžuje, a půl hodiny před koncem mě začala otravovat, že má hlad. Do kina si totiž nic nevzala, ani jídlo, ani popcorn, nic, takže jsem ji ochotně krmila žvýkačkami (věřte mi, ona je opravdu všechny snědla). Musel jsem ji držet, když si vedle mě potom usedl mladý muž, který měl v ruce hranolky (málem byl přepaden). Stejně tak chtěla sníst jednu paní, která měla na sobě barevné tílko s jahodou.
Po skončení filmu, kdy já s Rudou jsme si minimálně 60x posledchli, že má hlad, jsem ji odtahovala od bonbonu, který ležel na zemi. No pochopíte to? Já, 18ti letá se chovám líp než skoro čtyřicátnice. Větší puberťačku doma nikdo nemá :D. Alespoň byla legrace.

Film trval dvě hodiny, takže před desátou jsme se odebrali domů, kam jsme přijeli asi kolem půl jedenácté.

Musím říct, že líp jsem se snad ještě nikdy nebavila. nejen to, i film byl skvělý, takže včerejší nedělní den byl snad nejpodařenější za posledních pár týdnů. Mám v plánu vytáhnout mámu na nějakou Dětskou neděli, když chce dělat takový bordel, to pak beru i kameru :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 es ef es ef | Web | 22. července 2013 v 13:02 | Reagovat

Haha, s tvojí mámou bude asi legrace :D
A ten film může být fajn :)

2 Rai. Rai. | Web | 22. července 2013 v 15:28 | Reagovat

Moje mamka je taky strašná puberťačka :DD je mi 14 a občas mám lepší chování než ona sama :D
Na ten film bych strašně chtěla jít. Do kina si vždycky tahám ten jevětšá popcorn, naštěstí mamka kina nesnáší, takže by nehrozilo, že by snědla nějakou paní.
Ale jednou v práci kolegyni řekla: "Páji, já mám hlad, můžu tě sežrat?".. úplně zoufalým tónem :DDD Myslela to vážně :D Kinibal jeden :D

V kině vždycky bereme poslední řadu, podle mě je nejlepší.Ale zase je problém, když je film s titulkama, protože jsem totálně slepá na dálku, takže z filmu mám potom prd :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama