S větrem o závod

19. července 2013 v 20:04 | Mundia |  Když se zasním...
Už rok sním o tom, že si koupím motorku. Neustále se představuju, jak jedu 200 kilometrovou rychlostí, míjím všechna auta, brázdím krajinou, nebo si prostě zajedu do zahraničí. Ano, na motorce. Cítit tu svobodu, nebezpečí, adrenalin. Toto je sen, který bych si opravdu chtěla splnit. Jakmile přijde práce, peníze okamžitě (ty "přebytečné") půjdou na šetření na motorku. A že nebude jen tak ledajaká!

Ano, toto je ona krasavice, kterou bych si v budoucnu chtěla pořídit. Kawasaki ZZR 1400 je nejnovější model této japonské prestižní značky. Na těchto motorkách sedělo už bezpočet závodníků, jezdí na nich ti, kteří nemají strach a milujou rychlou jízdu.


Nejsem znalec motocyklů, ještě ani žádnoun nemám, nemám tedy důvod se zajímat o jízdní vlastnosti, i když přece jenom výkon 200 koní při 10 500 otáčkách za minutu je balada :D. Jak můžete vidět na obrázku, na první pohled se zdá opticky dlouhá a velká, ale při pohledu na řidítka se není ani potřeba nějak natahovat, takže je zaručena pohodlná jízda.


Co se mi hlavně na tomto modelu líbí, jsou přední světla. Jsou krásně udělaná, elegantně, avšak sportovně. Nemůžu hodnotit jen části, jako celek je motorka prostě úžasná, sportovní, nemá jednoduše chybu.


Já doufám, že si tenhle sen opravdu splním, a nakonec budu projíždět krajinou jako blesk. :)

A co vy? Máte rádi motorky? :)

Pozn.: Zdroj obrázků - www.auto.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama