Servery pro ženy: ničitelé partnerských vztahů?

20. července 2013 v 16:19 | Mundia |  Názory na život
Již dlouhá léta internetem hýbou servery věnující se poskytování rad ženám v různých oblastech - vaření, děti a rodina, zahrada, móda či partnerský život. Právě partnerským vztahům bych se ráda věnovala. Já totiž nejsem schopná pochopit, jak mohla úroveň žen klesnout tak nízko, že dají na rady těch rádoby stránek, které píší ženy znuděné svým vlastním životem? To už ženy naprosto ztratily svou nezávislost, soběstačnost? Nejsou schopné se řídit intuicí a rozumem?

Já nechci nikoho urazit, pohoršit, znepokojit apod. Ale servery pro ženy věnující se radám v partnerských vztazích mi přijde jako hrozný nesmysl. Já si myslím, že každý pár, který spojuje láska, je originál, a ne každý takový článek přesvědčující ženy, že "ten je ten pravý", nebo dokonce ta horší varianta "ten není ten pravý" je nejlepší volbou.

Neříkám, že ženám nemůže pomoct, některé jsou opravdu užitečné a rozumné těch je zoufale málo), ale ve většině článků redaktorky stále ženy odkazují na špatné vlastnosti mužů. Proč si stěžují, a nepracují na jejich částečném zlepšení? Vždyť každý pár má ve svém "světě" nějaké chyby, tak proč na nich společně nepracovat a víc se tak ještě nesblížit? Od toho jsou přeci dva lidé spolu, aby našli společný cíl cesty a objevovali své klady či zápory.


Ale když se na ty články podíváte jako celek, zjistíte, že všechny ukazují na jednu věc. Jak jsou ženy nespokojené. V jednom takovém katastrofálním článku dokonce nejmenovaná redaktorka psala, že "pokud Vám váš partner neříká, že Vás miluje, tak Vás ve skutečnosti nechce". Může mi toto někdo vysvětlit? Láska se dá převést do mnoha gest či řeči těla, když kolem ženy projde muž, plácne ji po zadku, no není to dostatečný důkaz lásky? Pro většinu žen ne, protože si okamžitě řeknou: "A zase myslí jen na jedno". Lásku v tom nevidí.

Co je už hodně velké sousto, jsou články věnující se radám do sexuálního života všech párů. Na internetu najdeme tisíce a tisíce rad jak svou drahou polovičku potěšit. Z mého pohledu, to,co má rád jeden, rozhodně nemusí mít rád druhý, takže lechtání peříčkem si milé redaktorky strčte někam. Chci poznat toho chudáka, kterého toto vzrušuje.

Ono vlastně když srovnám mou znalost svého partnera, tak se ve spoustě věcech liší od obsahu článků na zmiňovaných webech. Já neříkám, že rady pro zpestření sexu nejsou vítané, ne každá z nás má představivost, tady se zase nápaditost a originalita redaktorek či dokonce samotných čtenářek cení, leč někdy nad některými kreacemi zůstává rozum stát.

Proto vás prosím, abyste trošku pouvažovaly nad tím, co vlastně čtete. Ne každá rada se může hodit pro váš milostný život. Nepodléhejte tomuto trendu. Zůstaňte své a partner vás za tohle bude milovat.

V tomto článku ze mě mluví vlastní zkušenost. Nikdy jsem se neřídila danými radami, já si je čtu hlavně pro pobavení, a někdy si říkám: "Chudáci chlapi". Když už stojíte o vylepšení sexu, tak raději než po těchto webech sáhněte po Kámasútře, bude to užitečnější.

Pozn: Tento článek nemá nikoho urazit, má jen ukázat můj náhled na dané téma, každý z nás máme svůj názor. pokud chcete komentovat, nebráním vám, ale slušně.
Zdroj obrázku - google.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WhiteSparkle WhiteSparkle | Web | 20. července 2013 v 17:31 | Reagovat

Ahoj, tak to jsem moc ráda, že se ti stránka líbí, děkuju! :) A k tvé otázce: Jessie si vlasy oholila v březnu tohoto roku pro charitu Comic Relief. Svým činem pomohla získat 500 000 liber, to byl hlavní záměr. :) Vlasy by už měla o mnoho delší, ale sama řekla, že je takhle chce mít co nejdéle, aby se na to jen tak nezapomnělo. Spolu s tím šla na blond a teď to má součástí své image.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama