Diary

Víc než týden tady nic nepřibude

27. července 2013 v 14:30 | Mundia
Krásnou, slunečnou sobotu přeji. Tenhle kratičký článek bude spíše informativního rázu.

Dnes za mnou přijíždí po měsíci můj přítel, tedy blogu se vůbec nebudu věnovat. Ve středu odjíždím zase já s ním do Prahy, takže se tady objevím asi až příští neděli (spíše v pondělí) s fotkami a určitě skvělými zážitky. Jelikož máme v plánu výlet do Německa (snad se to podaří), na nějaké ty hrady, památky a přírodu, fotek bude skutečně dost.

Já vám teď přeji, abyste přežili tyhle parné dny, hodně pili (nealko samozřejmě) a naplno si užívali prázdnin, jejichž polovina se pomalu blíží. Za týden ahoj!

Mundia

"Když nejedeš, tak já si dám pizzu."

26. července 2013 v 19:52 | Mundia
Dnešek se velice vydařil. Opět jsem měla hodinu a půl trvající jízdu v autoškole, přičemž jsem se výrazně zlepšila.
Už nezapomínám blikat když objíždím toho rádoby cyklistu, který si myslí že mu patří celá silnice.Krev, slzy, strach

25. července 2013 v 19:14 | Mundia
Události dnešního dne se mi navěky vryjou do paměti. Jelikož se setkala shoda náhod, tak vlastně za "skoro smrt" štěněte můžu já. Moje máma prostě nezná hranic, jak a na koho vinu svalit.

"Ty jsi ten nejhorší tajný agent, jakýho znám!"

24. července 2013 v 10:00 | Mundia
Víte co, já vám to řeknu na rovinu. Kdykoliv uvidíte auto s nápisem autoškola, utíkejte do bezpečné vzdálenosti. Já být řidič, který jede za autoškolou, v jejímž autě sedí člověk jako já, tak se ještě pokřižuju. :D Taková mizérie to byla, ještě jsem byla ráda že jsem někoho v tom městě nesrazila, a já pak odešla vystresovaná, tak vystresovaná, že jsem snědla hodně zmrzliny. Mým zlozvykem je totiž zahánět stres spoustou jídla. A do toho jsme šly s mámou krást sousedovi jablka. No taky komedie.


22.7. - "Máš čenocha?" :D

22. července 2013 v 19:52 | Mundia

Dneska jsem opět vyrazila do autoškoly. Měla jsem druhou jízdu (tedy ještě cvičiště), a moc mě to baví, ježdění autem miluju. A poclouchat tu chválu na mě, to je balzám pro moje srdíčko :D. Všechno mi šlo protě skvěle, ale pobavila mě jedna věc. Můj učitel Michal je velký komediant. Já si někdy říkám, jestli nakonec nenabourám, protože jak se směju za volantem, to asi nikdo :D.
"Mám hlad." Je ta paní jedlá?" "Ne."

22. července 2013 v 10:21 | Mundia
Včera jsme s mámou a kamarádem z fitka vyrzili do kina. Hodně mě totiž zaujal film White house down (Útok na bílý dům), a protože jsem s mámou víc než rok nikde pořádně nebyla, tak jsme se rozhodly pro kino.
Přičemž se k nám přidal náš kamarád z fitka Ruda (který se zotavil po soutěži v kulturistice :D).
 
 

Reklama