Názory na život

Muška moje zlatá

25. července 2013 v 7:54 | Mundia
Asi většina z nás má mámu. Teda pokud nepočítám ty jedince, kteří ji mají, ale mít ji nechtějí, protože si přeci vystačí sami, a nepotřebujou nějaký jednočlenný komando, který je bude neustále za něco buzerovat. Ano, ani si neuvědomujeme, jak zlatý člověk je máma každého z nás.

Servery pro ženy: ničitelé partnerských vztahů?

20. července 2013 v 16:19 | Mundia
Již dlouhá léta internetem hýbou servery věnující se poskytování rad ženám v různých oblastech - vaření, děti a rodina, zahrada, móda či partnerský život. Právě partnerským vztahům bych se ráda věnovala. Já totiž nejsem schopná pochopit, jak mohla úroveň žen klesnout tak nízko, že dají na rady těch rádoby stránek, které píší ženy znuděné svým vlastním životem? To už ženy naprosto ztratily svou nezávislost, soběstačnost? Nejsou schopné se řídit intuicí a rozumem?

Kalhotky

20. července 2013 v 11:12 | Mundia
Včera jsem viděla opravdu působivý klip od našeho českého rappera, umělce, a sympatického člověka "jménem" Raego. Klip se jmenuje stejně jako název mého článku, a musím říct, že nic originálnějšího a legračnějšího s nádechem ironie a snahy ukázat muže ze dvou pohledů - to opravdu musím "vysolit" poklonu, tu nejvyšší. Nebo spíš nejnižší? :D

V zajetí rodinného stereotypu?

18. července 2013 v 19:04
Tento článek je poměrně dlouhý a možná vás právě délka odradí od jeho čtení, ale v tomto článku já popisuju svůj život od doby,co jsme se přestěhovali doteď. V závěru najdete jednu cennou radu, ale věřte, že ji plně pochopíte až po úspěšném přečtení celého povídání.
 
 

Reklama